Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Prázdniny

Prázdniny

Prázdniny dnes oficiálne začali a to znamená, že každý má omnoho viac času robiť to, čo ho baví a napĺňa alebo proste vypnúť a užívať si ničnerobenie v spoločnosti kamarátov. Ja som si na dnes vybrala tú druhú verziu.

Zobudila som sa až o 10:20, čo je pre mňa veľmi netypické, pozrela sa na mobil, kde ma čakalo už zopár správ a medzi nimi aj správa od Alic. Pýtala sa ma, či by sme sa dnes nešli voziť na skútri (vďaka Bohu za kamarátky, ktoré majú tieto skvelé nápady), a tak na dnes bolo o plány postarané. Spolu sme šli pozrieť kamarátky, ktoré majú malé šteňa (zdravím Maťu a Terku, som celá doškriabaná 😀 ) ,šli na chutný a to mi verte, že naozaj chutný cheesecake v Topoľčanoch a neskôr sme sa len bezcieľne vozili. Keď píšem bezcieľne, predstavte si situáciu ako: K: ,,Alic! Rovno či doprava?´´ A: ,,Doooooo…..rovno!´´Týmto spôsobom sme si prešli všetky dediny v okolí Topoľčian, zastavili sa na Duchonke a pili limonádu v Tovarníkoch. Milujem toto slnečné počasie!

A teraz, sedím doma na terase, pijem domácu mätovú limonádu, hrám sa s mačkou a pôjdem pozerať film alebo sa znovu voziť na skútri. Prajem vám všetkým krásne prázdniny a tým, čo pracujú aspoň s kľudom a radosťou odpracovanú robotu! 🙂

Video: tu

IMG_0063

IMG_0065

IMG_0069

IMG_0075

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial