Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

AVON produkty- RECENZIA

AVON produkty- RECENZIA

Ahojteee!

Dnes som si pre vás pripravila článok o produktoch z Avonu. Túto značku všetci veľmi dobre poznáme, niektorí ju máme radi a to nie len pre dobré ceny, no a niektorí ju nie zas až tak obľubujú. Ja si zároveň hneď predstavím aj značku Oriflame hlavne kvôli veľmi podobným cenám, no a povedzme si úprimne- každý z nás má kamarátku, ktorá vám nosí stále katalógy oboch týchto značiek!

Na úvod, kedže som už spomenula aj Oriflame, by som chcela vyjadriť svoj názor na Oriflame, pretože mi je tak trochu ľúto, že som tieto dve značky zaobalila a i keď ste si ich doteraz nespájali, kvôli mne si ich začnete. Z Oriflamu sa mi ešte nič dobré a kvalitné nepodarilo objednať, pokiaľ nerátam antibakteriálny gél na ruky, ktorý je dobrý aj v Primarku za pár centov,hah. Ale! Sto ľudí, sto chutí, no nie? 🙂

1. laky na nechty

Vopred chcem upozorniť, že laky sú skúšané na gélových nechtoch, na ktorých mi dobre držal iba sivý matný lak.

img_6755

1. MAGIC effects MATTE

výhody: extrémne rýchlo schne, vyzerá na nechtoch veľmi dobre, po viacnásobnom pretieraní vyzerá stále dobre a nie je potreba nechty prelakovávať celé

nevýhody: veľmi, veľmi krátka výdrž s ktorou je problém pri všetkých matných lakoch od akejkoľvek značky, no tento vydrží iba jeden deň a je to naozaj škoda

img_6753

2. AVON GEL FINISH

Poklona pre všetky tieto laky! Vyzerajú krásne, na nechtoch vydržia celý týždeň a na výber je veľké množstvo farieb. Ja som si vybrala túto tmavú červenú, ktorá mi pripomína Vianoce a fialovú, ktorá žiaľ nelahodí mojim očiam až toľko, no chcela som ju skúsiť a vyzerá presne tak, ako v katalógu.

img_6745

img_6746

3. AVON nailwear pro+

Ďalšie laky, ktorým nemám čo vytknúť. Za seba môžem tvrdiť, že ak Avon vyrába niečo kvalitné, tak sú to určite laky. Tieto dva sú moje najobľúbenejšie a určite ich zbierku ešte rozšírim. Korálová farba mi na gélové vôbec nechytala, no na mojich nechtoch vyzerá asi najlepšie zo všetkých.

img_6743

2. Telové mlieko

Toto telové mlieko som dostala ako darček a i keď by som nemala… tak jednoducho musím. Netuším na akú funkciu je určený, no nerobí nič iné ako to, že vonia a vedela by som vybrať omnoho lepšie telové mlieka v rovnakej cenovej kategórii. Tento produkt má za mňa nula bodov.

img_6763

3. Pleťové masky

Tie mám hneď dve. Oriental Radiance je pleťová maska s čiernym čajom, ktorá by mala pleť zbaviť nečistôt a dodať jej svieži vzhľad. Druhá je Caribbean Escape, ktorá by mala hydratovať, čistiť, odstraňovať odumreté bunky pleti. A ja ich taaaaaaak milujem! Keby mám vybrať produkt, ktorý mám odporučiť z Avonu, tak je to tento. Pleť mi zjemňujú a výborne vyčistia. Nevýhody? Asi žiadne, no musím upozorniť, že nemôžte čakať žiadne extrémne zlepšenie pleti, nerobí zázraky a ja ju používam iba ako ďalší produkt popri rade ostatných. No svoju funkciu si plnia.

img_6761

img_6792

4. BB a CC krém

Tieto mám už veľmi dlho, tak ma prosím nezabite, ak ich už ani nevyrábajú, haha.

Výhody: jemný a hladký vzhľad, pleť krásne zjednotí

Nevýhody: odporúčam ho iba pre mladú, bezproblémovú pleť, pretože krytie je minimálne

img_6766

img_6787

5. rúž

Výhody: ľahké a jednoduché nanášanie, skvelá farba a na perách vyzerá úžasne

Nevýhody: veľmi krátka výdrž rúžu (mne vydržal viac ako hodinku bez jedenia, pitia), preto je určite potrebné použiť ceruzku a podkladovú bázu

img_6771

6. Hubka na make-up

Tú som používala denno-denne a nevedela si ju vynachváliť. Make-up výborne zapracuje a určite si ešte jednu zaobstarám. No po cca štvrť roku prestala chytať make-up a tak či tak, musela som si pomáhať štetcom. Ale určite stojí za to ju vyskúšať.

img_6768

Celkové hodnotenie:

1. miesto: hubka na make-up

2. miesto: pleťová maska Caribbean Escape

3. miesto: laky na nechty

4. miesto: pleťová maska Oriental Radiance

5. miesto: BB krém

6. miesto: CC krém

7. miesto: telové mlieko a rúž 

Ďakujem ti za tvoj čas a prajem ti krásny deň! 🙂Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial