Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Čas

Čas

Poznáte to. Dlhé rozhovory plné tajností, zábavy, úsmevu či sĺz. To sú konverzácie s najlepšími kamarátmi. Počas života stretneme mnoho ľudí- skutočných kamarátov a tých.. druhých. Myslím, že oba typy ľudí je skvelé spoznať.  Prví sa stanú súčasťou našich životov, od druhých si vezmeme ponaučenie. Ja, ako aj väčšina ľudí, som sa stretla s obomi. So všetkými mám mnoho spomienok, ktoré vytvárajú môj život a moje JA. Jedným z týchto ľudí je aj Aďa.

S Aďou som sa spoznala pred deviatimi rokmi na základnej škole v družine. Vtedy sme vytvárali plán ako tam prestať chodiť. Asi sme sa cítili dosť veľké na to, aby sme mohli po škole bývať doma už samé, haha. Od týchto dní sa z nás stala neodlúčiteľná dvojica. Chodili sme spolu na hodiny gitary, tanca, od poobedia do večera sme skákali vonku na skateboardoch alebo hrali pred panelákom basketbal. Zažili sme spolu naše prvé lásky a dokonca aj rôzne dospelácke veci ako farbenie vlasov na červeno. (Doteraz obdivujem naše maminy, že to s nami zvládli.) A neskôr sme boli po škole doma aj samé!

Od týchto čias prešlo už mnoho rokov, prekročili sme prah dospelosti. Rozhodujeme sa kam pôjdeme na vysokú školu, každá má iné záujmy a životy sa nám uberajú iným smerom. Sedenie na skateboarde v parku vystriedalo občasné stretnutie v kaviarni.

IMG_1484

A takto, po dlhej dobe sme sa stretli aj dnes. V kaviarni, zas o niečo staršie, preberáme tému cez tému a je nám fajn. Ach, ako milujem tieto chvíle! (a tú skvelú kávu:))

IMG_1481

 IMG_1482Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial