Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Vianočné svetre ❤

Vianočné svetre ❤

Ahojte!

Vopred by som sa chcela ospravedlniť za moju neaktivitu, no v škole je toho stále viac a viac (prosím si jún 2017) a ja žiaľ, napriek tomu, že mám mnoho nápadov (a brutálnych!!!) nemám čas ich zrealizovať. Tak snáď stihnem aspoň niečo cez vianočné prázdniny a vy sa budete môcť tešiť z mojich článkov.

Posledné obdobie bolo pre mňa a myslím, že aj mnohých štvrtákov hektické. Stužková, dozvuky a návrat do učenia a povinností. Veľmi dlho mi trvalo dostať sa späť do učenia sa a vlastne aj teraz, počas písania by som mohla radšej listovať strany dejepisu alebo slovenčiny. No nič, buď neskôr alebo zajtra. Úprimne, poslednou dobou sa mi naozaj nechce čeliť povinnostiam a omnoho radšej trávim čas s kamarátmi a rodinou a túžim po odlete niekam ďaleko. Stránku airbnb.com už všetci poznáme, no vedeli ste, že si môžte na istý čas vymieňať aj domy? Pozerala som si príjemné a útulné byty v New Yorku, obrovské domy v Londýne, a premýšľala som, čo by mi asi tak povedali rodičia, keby im oznámim, že náš dom si zamieňame na istý čas s inou rodinou, haha. Späť do reality…

Vianoce sa pomaly blížia, či chceme alebo nie. Predvianočný zhon v nákupných centrách už dávno začal a staršie ženy na zastávkach lamentujú, že nevedia čo kúpiť vnúčatám a že ich “starý” dostane nové ponožky alebo papuče. Ja síce patrím medzi tých, čo majú darčeky vymyslené už skôr, no objednávam ich necelé dva týždne pred Vianocami z internetu. K Vianociam neodmysliteľne patrí aj výzdoba, pečenie medovníčkov, Love Actually a v neposlednom rade- tie krásne svetre! Pre niekoho gýč, pre niekoho už “moc Amerika”, no a pre mňa sú to tie najroztomilejšie svetre, ktoré si vychutnávam celý týždeň pred Vianocami (asi nie je vhodné hovoriť, že doma ich nosím už od októbra, že?). Jednoducho vianočné obdobie milujem so všetkým, čo nám prináša. Ľudia pijú častejšie čaj, trávia čas s rodinou a ooooo môj bože, skoro som zabudla, ako zbožňujem, že kúrime krbom a máte pocit, že dom sa stal útulným domovom.

Ja som sa rozhodla vám dnes ukázať moje najobľúbenejšie vianočné svetre, ktoré si toto obdobie veľmi užívam. Všetky sú z H&M, kedže úprimne, toto obdobie vie urobiť najlepšie H&M, Primark a F&F (ok, táto veta asi naznačuje, že tie svetre nie sú až tak super, ako hovorím. A posledný sveter s Olafom z Primarku? Milujeeem! Dostala som ho od brata na meniny a veď posúďte samy… je super!

img_7138

 

img_7143

img_7145

img_7147

img_7161

img_7160

img_7164

img_7171

img_7170

img_71902 thoughts on “Vianočné svetre ❤”

  • Jeeej Klaudi, úplne si ma vianočne naladila! Ja teda žiadné vianočné svetre nemám (netuším prečo!!!) ale posledné týždne som si zaobstarala slušnú ubierku vianočných ponožiek! Teším sa, ako si ich nasledujúce dni dám k vykasaným nohaviciam a farebným rúžom 🙂 Užívaj vianočnú atmosféru (ako ja dnes celodenne s čajom a vianočnými piesňami :))
    PS: Aj ja som sa pohrávala s myšlienkou výmeny bytu, ale potom sa mi zjavila pred očami maminina tvár a bolo po snívaní, haha.

    • Treba si nejaký zaobstarať, výborne naladia atmosféru Vianoc, rovnako ako ponožky. 🙂 A ten byt si raz s niekym vymením keď už budem mať vlastný, pride mi to ako dobrý nápad 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial