Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Denné líčenie/ líčenie do školy

Denné líčenie/ líčenie do školy

Ahojtee!

Dnes som si pre vás pripravila môj daily makeup spolu s produktami, ktoré veľmi často používam. Dúfam, že sa vám toto veľmi ľahké a jemné líčenie bude páčiť. Poďme na to! 🙂

Ako prvé som si namiesto podkladovej bázy natrela na tvár ocinov krém NIVEA MEN, ktorý v tomto zimnom období je pre mňa nevyhnutnosť. Vyskúšala som už mnoho krémov rôznych drahších či lacnejších značiek, no tento som si minule vyskúšala len tak náhodne v kúpeľni mojich rodičov a zostanem pri ňom ešte určite nejaký čas,haha.

img_7734

Okrem hydratácie pleti v zimnom období je potrebné používať aj balzam na pery.

img_7735

Obočie je pre mňa veľmi dôležité, no ten správny produkt ešte stále hľadám. Zatiaľ sa na mojom obočí strieda gél od Milani a ceruzka s fixačným gélom od Catrice, ktoré som použila aj dnes.

img_7737

img_7738

Potom som už začala s makeupom. Ja používam ten bledší od Urban Decay- Weightless Ultra Definition Liquid Makeup na nos, nad lícne kosti a pod oči.

img_7749

Na ostatné časti tváre tento makeup miešam s tekutým bronzerom od Benefitu-Dew The Hoola, nie len preto,aby moja tvár bola krajšie vykonturovaná, ale najmä, aby som si pridala trochu farby do mojej už beztak príliš bledej pleti.

img_7751

Ďalej je tu môj milovaný bronzeeer! Znovu použijem tekutý.

img_7752

img_7753

Pod oči používam najčastejšie rozjasňovač od MaxFactor, ale úprimne? Už sa neviem zbaviť tohto od Rimmelu, tak som ho použila na blog. Nie je zlý, práve naopak, no výdrž nie je práve najlepšia. Oči hneď zapúdrujem.

img_7756

img_7757

A teraz je čas na linku, vohooou. Inak rada pre vás- nikdy si nedržte oko tak, ako ja na fotke, pretože potom linka stráca tvar a nie je taká ako by ste si predstavovali. 🙂 Linku mám od Bourjois, rovnako ako aj špirálu a bielu ceruzku.

img_7759

img_7763

img_7766

I keď to môže vyzerať, že som zabudla na púder, tak nie, nie! 🙂 Až teraz použijem bronzer od Benefitu a celú tvár zapúdrujem.

img_7761

img_7762

img_7767

Predposledný krok je rozjasňovač, ktorý mám od značky Makeup Revolution, no ten naozaj neodporúčam, rovnako ako každý produkt tejto značky. Prečo? Jednoducho mi prídu na prd. Ale sto ľudí, sto chutí. Rozjasňovač si dávam na nos a nad lícne kosti.

img_7765

Nakoniec už len hnedý rúž, ale farba, ktorú si vyberiem záleží vždy len a len na mojej nálade.

 

img_7768

img_7770

img_7771

To je na dnes odo mňa všetko, prajem vám krásny zvyšok dňa! Ahojte! 🙂Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial