Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Fresh start

Fresh start

Ahojte,

sedím na intrákovom balkóne, počúvam Eda Sheerana, teplý vánok mi zohrieva nohy a zúfalo túžim po káve, ktorá sa mi už minula a od 7:30 pevne verím, že sa nejak prebudím aj bez nej. Do toho mi tu štebotajú vtáky a mne je tu vlastne úplne rovnako dobre, ako keď prídem domov a sedím na terase. Božské ticho.

Fresh start. Presne tak sa cítim a presne na to mám náladu. Začať odznovu. Jar sa tak nejak prebúdza už aj vo mne a konečne začínam cítiť chuť sa do blogu vžiť a svoj život začať žiť, aspoň trošku viac. Tiež vás už ničilo to počasie vonku alebo ste skôr za to zamračené, chladné počasie? Ja som nemala náladu na nič, radosť z ničoho a úplne sa mi až smeje môj vnútorný hlas z toho ako viem, že by ma moja učiteľka zo strednej prerušovala pri každom dvojitom zápore, ktorý som v tejto vete použila.

Ale už sa začínam cítiť skvelo. A cítim potrebu cítiť sa skvelo. Už len zvládnuť posledné dva mesiace v škole a môžu začať prázdniny, výlety, festivaly a užívanie si voľna pred tým ako odídem na pár mesiacov do Viedne. Spomínala som vôbec, že idem na Erasmus do Viedne? Ešte o tom párkrát budete odo mňa počuť, čítať.

Ako som sa teraz rýchlo prihlásila na blog, tak rýchlo sa s vami už aj lúčim a čoskoro sa určite vidíme pri novom článku! Prajem vám všetkým krásny víkend a spomeňte si na to, že vždy je čas na nový začiatok. Aj teraz. Chce to veľký nádych a chuť do života! Tak čo, ideme do toho? 🙂

Ahojte! 🙂Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial