Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

január 2018!

január 2018!

Ahojte!

Momentálne sedím v Urban House, pijem už vlažnú kávu a pochutnávam si na avokádovom toaste, ktorý tu vedia urobiť naozaj dobre. Moje myšlienky sú neusporiadané, presne tak, ako celé moje terajšie obdobie, obdobie skúšok. No dnes omnoho viac, kedže čakám na výsledok zo skúšky z matematiky, s ktorou si zas vôbec nie som taká istá. Zaujímalo by ma, koľko ľudí chodí na skúšky s pocitom, že nevie či skúšku spravili alebo nie. Mne sa to stalo prvýkrát. A dúfam, že aj posledný. Dúfam, že aj táto matematika bola môj prvý a zároveň posledný termín. Poďme o to prosiť všetci spolu. Začnime sa učiť pravidelne, prosím.

Ja sa vám ozývam týmto článkom po veľmi dlhom čase. Čase, od kedy som vlastne začala chodiť na výšku, našla samú seba- aspoň do istej miery, zjedla už niekoľko toastov v tejto kaviarni, stihla pribrať, naučiť sa zaspávať pri zažatej lampe a neprefarbiť sa, haha. Január je už takmer za nami a nedá mi nepodeliť sa s vami o prvý januárový výlet. Do Tatier, priamo do Tatranskej Lomnice. Nie je to síce príbeh na dlhé rozprávanie, no za to fotky, tie niektoré naozaj stoja za to. Išli sme tam spolu s kamarátkou na 4 dni. Pôvodne sme mali byť štyri, no žiaľ skúškové nepustí. Tak snáď niekedy inokedy.

Prvý deň sme mali len prechádzku po Tatranskej Lomnici, kde máte zrazu pocit, že to ráno je také iné, priam rozprávkové. Veď zasnežené cesty po ktorých sa prechádzajú srnky, to znie dostatočne rozprávkovo, no nie? 🙂

 

Myslím, že stojí za zmienku ešte naša večerná cesta do Nového Smokovca, kam sme šli hrať bowling. Zažili ste pocit, že vlastne nepoznáte cestu do miesta, kam sa chcete dostať? Asi áno. A poznáte pocit, že vo vlaku sú položené krížovky? Možno áno. No a skúšali ste ich ešte niekedy aj lúštiť? To už možno nie. No a nemyslím si, že ste ich lúštili bez pera. My áno. Tak zaujato až sme vystúpili na zastávke Sibír. A či sme sa dostali do Nového Smokovca? Áno, po koľajniciach smerom naspäť. Neskôr sme si všimli, že vyššie je aj chodník. Ten mi bol už po dvoch pádoch tak celkom jedno. Ak vás zaujíma či sme vôbec hrali ten bowling, tak dostali sme sa tam, ukázala som tie svoje najhoršie skills a šli sme domov. Už normálne vlakom.

Ďalší deň sme šli na Hrebienok do Starého Smokovca a tu už fotky hovoria za všetko. 🙂

Navštívili ste už niekto Tricklandiu? Je to galéria optických ilúzií, ktorú osobne odporúčam skôr pre rodičov s deťmi alebo pre partie kamarátov. No je to príjemná zábava z ktorej si odnesiete množstvo fotiek. Veď pozrite.

No a týmto zážitkom sa náš výlet skončil. Mali ste už tento mesiac aj vy nejaký? 🙂Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial