Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Jesenný make-up

Jesenný make-up

Ahojte!

Make-up patrí neodmysliteľne do života takmer každej ženy. Niektoré ho používajú len aby zakryli drobné nedostatky, iné chcú vyzdvihnúť ich charakteristické črty tváre, no a potom sú tu ženy, ktoré svojou prácou s make-upom vzbudzujú obdiv. Je to ich koníček, ktorým dokážu robiť zázraky na sebe, no i na iných ženách. Povedzme si úprimne, takú kamarátku by sme chceli mať každá jedna z nás.

Ja som sa dnes rozhodla ukázať vám moje momentálne najpoužívanejšie produkty z dekoratívnej kozmetiky a zároveň tak vytvoriť jednoduchý jesenný make-up.

bez-nazvu

1. podkladové bázy

Podkladová báza je základ každého líčenia. U mňa si srdce získala táto Maybelline- Baby skin, ktorá moju pleť vyhladzuje a zjemňuje. Veľkou výhodou je, že je priesvitná a má gélovú textúru, čiže stačí naniesť veľmi málo produktu. Myslím, že by som mala podotknúť, že moja pleť je suchá a i keď je táto báza určená na všetky typy pleti, nemyslím si, že by si ju ženy s mastnou pleťou chválili rovnako ako ja.

Prime and Fine od Catrice je báza pod očné tiene, ktorá ma za úlohu predlžovať trvácnosť očných tieňov. Jednoducho sa nanáša, tiene vydržia o pár hodín dlhšie, no zároveň je to jediná báza, ktorú som zatiaľ vyskúšala a myslím si, že nájdem aj lepšie drogériové produkty ako je tento. No vytknúť jej nemôžem nič a myslím si, že cena sa určite rovná kvalite.

img_6694

2. Produkty na obočie

Značka Catrice určite nepatrí medzi moje obľúbené, no v tomto článku sa vyskytne znovu. Pokiaľ ide o drogériovú kozmetiku, produkty na obočie vyrába bezkonkurenčne najlepšie. I keď už rozmýšľam, že skúsim na obočie používať tiene, táto ceruzka Eye Brow Stylist nie je jediná, ktorú som už takmer celú minula. Na výber majú aj chladnú hnedú, ktorá mne vyhovuje a veľmi jednoducho sa s ceruzkou pracuje. Za mňa určite palec hore. Rovnako je to aj s fixačným gélom Eyebrow Filler, ktorý nie je prvý a určite nie ani posledný, ktorý si kúpim. Ja preferujem hnedý, ktorý si občas nanesiem aj bez použitia ceruzky a obočie mi drží tvar počas celej školy.

img_6695

3. Make-up 

Ten nie je pre mňa jasnou voľnou, kedže rada skúšam stále nové a nové produkty. No teraz rada kombinujem make-up Naked Skin – Weightless Ultra Definition Liquid Makeup od Urban Decay, ktorý je žiaľ ešte stále na mňa príliš bledý (nech už je zima, prosím) spolu s tekutým bronzerom Dew the Hoola od Benefitu, ktorý je bez shimmeru (vie niekto ako sa to povie po slovensky? 🙂 ) a práve preto mi slúži na viac účelov. Obidva produkty sú pre mňa bez chyby. Makeup je viac tekutý, zakryje nedostatky a drží na tvári úplne celý deň a bronzer je o niečo hustejší, vydží taktiež celý deň a vyzerá výborne spolu spolu s bronzerom, ktorý vám ukážem o chviľu.

img_6686

4. Bronzer

Tu bezkonkurenčne vyhráva matný bronzer Hoola od Benefitu. Je veľmi dobre pigmentovaný, používam ho úplne každý deň odkedy som prišla z Anglicka a ešte stále ho mám dostatok. Taktiež musím upozorniť na to, že je bez shimmeru, ale veď túto úlohu si splní rozjasňovač, no nie? 🙂

img_6679

img_6680

5. Rozjasňovač pod oči

Tento rozjasňovač od Max Factor okolie očí naozaj rozjasní, má ľahkú konzistenciu, no zároveň ak mávate tmavé kruhy, rovnako ako ja, nerobí žiadne zázraky. Mohla by som ho označiť za taký priemer.

img_6689

6. Lícenka

Článok musím trochu skrátiť, no myslím, že by boli fajn recenzie na každý produkt zvlásť. Lícenka Blush&Illuminator od Dermacolu je fajn, vydrží dlhý čas a hlavne je to asi druh produktu, ktorý sa nikdy neminie. Používam ju asi rok a stále vyzerá ako nepoužitá.

img_6682

7. Púder

Púder od Maybelline, ktorý ma naozaj veľmi zlú hubku na nanášanie je jeden z tých lepších, ktoré som doposiaľ mala. Pleť krásne zjednotí a posledné mesiace patrí medzi moje najpoužívanejšie produkty.

img_6684

8. Rúž

Rúž od L’Oréal Color Riche Matte 430 Mon Jules som darovala mamine na meniny a nejak sa znovu dostal ku mne. Vydrží tak 4-5 hodín čo nie je najhoršie, no určite by sme všetky boli radšej keby držal dlhšie. Za to farba je naozaj skvelá. 🙂

img_6678

9. Špirála a paletka

Prečo tieto dva produkty neopisujem zvlášť? Paletku od značky Gabriella Salvete som už spomínala v článku TIPS. Po dlhšom používaní môžem povedať, že jedinou nevýhodou je, že práši, ale to robia všetky drahšie či lacnejšie paletky pokiaľ sú dobre pigmentované. No ten výber farieb stojí za to a hlavne počas jesene. A špirála od Bourjois podľa môjho názoru ani za reč nestojí a na líčenie som ju použila len preto, nech ju pomaly miniem. Na môj vkus je príliš mokrá, lepí riasy dokopy a nápad s dvomi kefkami sa mi stále nepozdáva. Táto značka má mnoho skvelých produktov, no tento sa k ním len snaží priblížiť.

img_6693

img_6690

Ak ste sa dočítali až sem, tak dúfam, že som vám aspoň trochu pomohla a prajem vám krásny zvyšok víkendu! 🙂

5

s

 

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial