Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Make-up novinky

Make-up novinky

Ahojte!

Po dlhšom čase mám pre vás pripravený opäť článok o dekoratívnej kozmetike. Kedže v poslednej dobe sa držím svojej stálej klasiky, ktorá mi vyhovuje už takmer rok, svoju zbierku rúžov, makeupov či rôznych tieňov obohacujem o nové kúsky len zriedkavo. Dnes som si pre vás pripravila 9 nováčikov, ktoré ma milo aj nemilo prekvapili.

Ako prvý vám ukážem tento rozjasňovač v pere MADE TO STAY od Catrice. Cena tohto výrobku sa pohybuje okolo 4 eur. Ako rozjasňovač nad pery, pod obočie či na kútiky očí svoje funkcie spĺňa. No ako rozjasňovač nad lícne kosti (a to teda väčšina žien ich nad lícne kosti používa) je podľa mňa nepoužiteľný. Zle sa mi s ním pracuje, rýchlo zaschne a drží presne tam, kde sa nanesie a len veľmi ťažko ho spracujete. Vzhľadom k cene svoju funkciu plní výborne, no na rozjasnenie lícnych kostí by som zvolila úplne inú variantu.

Stále zostanem pri značke Catrice. Úprimne, je podľa mňa jedna z tých drogériových značiek pri ktorých platí, že za málo peňazí, veľa muziky. Tento tekutý korektor, ktorý by mal byť aj vodeodolný je taký malý zázrak. Jeho cena sa taktiež  pohybuje okolo 4eur. Ale opäť. Na kruhy pod očami je príliš ťažký, rovnako tak na používanie miesto make-upu. Ďalšou nevýhodou je jeho rýchle míňanie. Pre mňa je použiteľný vyslovene len na malé nedokonalosti, začervenané miesta a podobne. Potom vydrží na pleti aj pól dňa, možno aj viac a zakryje presne toľko, koľko je potreba. Napriek tomu, že mnohým nesplní všetky tieto kritériá, za mňa je to výhodná kúpa. A ozaj…. či je vodeodolný? Neskúšala som, no ak ho máte, napíšte mi do komentáru. 🙂

Na oživenie vám teraz ukážem novú značku, i keď od Catrice to určite nie je ten posledný produkt. Rovno vám ukážem dva rúže a oba od RIMMELu.

Prvý, v nude farbe, konkrétne Moisture Renew Lipstick 720 Notting Hill Nude je momentálne mojím favoritom a nosím ho v kabelke takmer stále. I keď vydrží na perách len približne 3 hodinky, veľmi ľahko sa dá naniesť nová vrstva a ó môj bože, tá farba! Veľmi mi sadla, vyzerá na perách jemne, prirodzene a i keď práve nie som výrazne namaľovaná, vždy ma zachráni. Musím podotknúť, že som moja pleť je bledá, môj odtieň makeupu je ten najbledší a nie som si istá ako by sadol na tmavšiu pleť. Uvidím cez leto. 🙂 Jeho cenu si taktiež nepamätám presne, ale stál niečo nad 4 eura.

Druhý, už o niečo odvážnejší je od Rimmelu- Lasting Finish By Kate Lipstick odtieň 37. Je to farba medzi červenou a oranžovou a na perách priam svieti. Necítim sa v ňom dostatočne pohodlne na to, aby som ho nosila každý deň. No čo sa konzistencie týka, tak je o niečo krémovejší ako ten predchádzajúci a taktiež vydrží o niečo kratšie. Názor naň si urobte samy, stále neviem či ho rada mám alebo nemám, no jeho farba na perách ma určite prekvapila!

A opäť Catrice! Tentokrát tiene. Farby vidíte na fotke, no musím podotknúť, že prvá na očiach vyzerá ako zelená, druhá je bledunko ružová a jedine posledná na očiach chytá presne tak, ako vyzerá. Zelená vydrží na očiach príliš krátko, ružová je fajn iba na prechody a jediný rozjasňujúci očný tieň je ten, ktorý skutočne stojí za to. Ten som kúpila za 3,40€ a zvyšné dva som kúpila v zľave približne do 2eur.

Predposledný produkt je paletka očných tieňov Naked Smoky od Urban Decay. Tej skutočne nie je čo vytknúť. Tiene vydržia na očiach až kým si ich neodlíčim, farby sú pekne pigmentované. Zatiaľ je to len ďalší produkt od UD, ktorý nesklamal. 🙂 Paletka ma vyšla 55€.

A posledný v poradí je tento lak od Avonu. Pamätáte si ako som v predchádzajúcom článku chválila Avon laky na nechty? Tak toto je celé zle, hah. Farba je nádherná. No ak spravíte tri vrstvy, vyzerá ten lak presne tak, ako na mojom palci. A ak tých vrstiev spravíte tak 5, lak vyzerá výborne až kým nezačne schnúť. No nič, tentokrát to bol prešľap.

 

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial