Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Maturita.

Maturita.

Ahojteeee!

Možno ste si niektorý z vás všimli moju neaktivitu posledné mesiace. Áno, bolo to práve kvôli učeniu na maturitu alebo teda skôr nechuti niečo písať, pretože by to bolo stále o tom istom slove- maturita. Som neskutočne šťastná, že už je po tom, pretože verte či nie, takýto stres som ešte snáď ani nemala. Možno preto sa to volá skúška dospelosti. Ak áno, tak som zlyhala na plnej čiare, čo sa stresu (hlavne z dejepisu,hah) týka.

Ak môžem dať radu vám mladším, tak to, že si prejdete všetky témy zo všetkých predmetov je snáď nemožné. Pokiaľ teda patríte medzi typ študentov, ktorý sa začne učiť až počas akademického týždňa. Na druhej strane to, čo ste si mysleli, že je nemožné zvládnuť za tri dni učenia, zrazu zvládnete za jeden (ten stres a chtíč robí svoje). Ak mi to niečo dalo, tak fakt, že učiť sa dá a fakt, že tie diela zo slovenčiny si chcem aj skutočne prečítať a nie hľadať len obsahy, haha. A to slovenčinu som si prešla jedinú celú. Neviem, či to bolo tým, že som zrazu zistila, že ma vlastne aj baví alebo tým, že som nechcela sklamať učiteľku, či tým, že som chcela proste jednotky. Asi jedno s druhým (a tretím? Ach, nejak som vyšla z cviku pri písaní) Ale o maturite niekedy inokedy, dúfam, že už nikdyyyyy.

Tak, konečne po. Hneď vo štvrtok ako mi skončil posledný predmet- dejepis som šla s maminou na výlet do Piešťan. Dostala som od nej nový prívesok Pandora, nový prsteň a spoločný čas v kaviarni na káve a zákusku.

V piatok sme šli s maminou znovu do Serede za sesternicou a jej dcérou. Lauriku sme čakali priamo pred školou. Btw. medzi tým som si stihla kúpiť ešte krásne čierne topánky! A keď sa konečne Laurika objavila medzi dverami školy, prekvapená, snáď aj natešená 😀 , šli sme s ňou na obed do reštaurácie, neskôr na jej tréning z hádzanej a večer sme spolu s ňou odchádzali naspäť domov a strávili sme celý víkend doma hraním speedmintonu, máčaním sa vo vode, kreslením a opaľovaním sa. Taký oddych po dvoch týždňoch!

Aaaa už je tu pondelok! (To je rýchlosť, že?) Na mojom Instagrame ste už mohli vidieť, že s Alic sme sa boli naraňajkovať, šli sme si pre vysvedčenie a neskôr šli aj s ďalšími spolužiačkami na ďalšiu kávu. Tiež máte pocit, že po maturite som vypila nejak veľa kávy, haha?Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial