Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Nový rok

Nový rok

Ahojte!

Čas letí neúprosne rýchlo a tak, rovnako ako každý rok, zatvárame dvere pred všetkými spomienkami, dobrými či zlými a vchádzame do 1. januára s čistým štítom. Niekoľko sekúnd premenilo cifru v dátume na novú, ktorá bude trvať  ďalších nezabudnuteľných 365 dní. Čaká nás mnoho prekážok, ktorým musíme čeliť, no dúfam, že hlavne obrovské množstvo krásnych momentov, ktoré si budeme pamätať do konca nášho života.

Spomienky tvoria základ nášho života a každá jedna dotvára nás, a práve kvôli tomu, čo sme prežili sme teraz takí, akí sme. Pre mňa bol rok 2016 jeden z najkrajších rokov a to najmä kvôli tomu, že som dosiahla vek 18 rokov, čo bolo kľúčom k ďalším možnostiam. Chodila som do autoškoly, rodičia mi kúpili auto a vďaka tomu som mohla chodiť na ďalšie výlety s kamarátmi a vytvárať si stále nové a nové zážitky. Okrem toho som sa ostrihala úplne na krátko a moje vlasy prechádzali veľkými zmenami a po prvýkrát som skúsila svoju vytúženú ryšavú! Nebol to až taký zázrak, aký som očakávala, no aspoň viem, že menej je niekedy viac a najbližšiu dobu zostanem pri svojej pôvodnej farbe,haha.

Prišiel apríl a s ním aj výlet do Anglicka, ktorý bol pre mňa mimoriadnym oddychom. S maminou sme si pochodili pamiatky, pili kávičky v kaviarni, boli na nákupoch takmer každý deň, no a hlavne boli s mojou sesternicou a jej rodinou. O Londýne som písala už článok, no pre mňa je veľkou spomienkou najmä toto video (klikni TU).

Keď už som pri cestovaní, zažila som svoju úplné prvú módnu prehliadku v Chorvátsku, kde som bola s maminou a ocinom. Šli sme aj na výlet do Benátok, kde sme mali možnosť dotknúť sa aspoň povrchovo talianskej kultúry, voziť sa vodným taxíkom a zažiť pocit, kedy ma naozaj bolia už nohy.

A mimochodooooooom! Už to bude rok, čo si píšem tento blog a vďaka nemu som mohla stretnúť a písať si s pár skvelými ľuďmi, za čo som veľmi vďačná. Rok 2016 priniesol aj ďalší diel Bridget Jonesovej, čo pre nás znamená ešte viac Marka Darcyho, juch!

Takto by som mohla pokračovať ešte dlho, no viem, že môj život by nebol tam, kde je teraz, keby nemám milujúcu rodinu a priateľov. Skúsme sa na chvíľku v tomto uponáhľanom svete zastaviť a keď nemáme čas počas roka, tak aspoň dnes poďakujme za to, že sme zdraví, šťastní a máme okolo seba mnoho ľudí, ktorí nás ľúbia.

Dlho som sa vám neozvala prostredníctvom blogu, no keďže vravím o spomienkach, chcela by som sa s vami podeliť o jeden darček, ktorý som dostala na Vianoce. Je to fotoaparát instax mini, vďaka ktorému môžte držať fotku hneď v hmotnej podobe. Milujem to, kedže občas zachytíte aj neželanú momentku a povedzme si úprimne, kto z nás sa kedy dokopal k tomu, ísť si fotky vyvolať? Za mňa je to ten najúžasnejší darček.

img_1830

img_1829

To je odo mňa na dnes všetko, kedže by som vám toho chcela veľa napísať a potom skáčem z myšlienky na myšlienku. Ja vám prajem mnoho príjemných krokov v novom roku 2017, ktorý bude pre mňa prelomový najmä kvôli maturite a prijímačkam na vysokú šolu.

Krásny deň,ahojte! 🙂

P.S.: Pozrite, ako krásne to dnes vyzerá u nás na záhrade! 🙂

 

img_1835

img_7312

img_1836

Okrem Vianoc, Štefana či Nového roku som v decembri oslavovala aj svoje devätnáste narodeniny. Tiež začínate mať pocit, že po 18tke už len starnete a čaká vás samostatný život? Dostala som svoj dlho vysnený náramok Pandora a môj brat mi hneď kúpil prasiatko pre šťastie. Milé, že? :))

img_7344

img_7343

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial