Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Obľúbené jesenné topánky

Obľúbené jesenné topánky

Ahojte!

Tiež vás už začína obklopovať zo všetkých strán vianočná atmosféra? V obchodoch, niektorých výkladoch a všimli ste si už tie filmy? Áno, sú vianočné! Viem, že mnohým ľuďom toto obdobie vôbec nevyhovuje, no ja patrím medzi tých bláznov, ktorí majú Vianoce už od októbra. (A to sa môžte tešiť na vianočné články!) Teším sa na december, ešte viac filmov, Lásku nebeskú a dúfam, že podniknem viac výletov ako doteraz. Momentálne som bola celý týždeň chorá a okrem všetkých spomínaných radostí ma čaká aj veľa doháňania v škole (a viete, že napriek tomu, že dejepis mám z predmetov najradšej, čaká ma toho tak veľa, že by som najradšej pondelok úplne vynechala z pracovných dní? 🙂 ) No nič, čas sa mi kráti a ja musím začať makať.

A teraz k článku. Vonku máme stále jeseň, vietor nám fúka pomedzi okná a my sa zatiaľ na zimu len pripravujeme. A kedže jeseň a zima sú moje ročné obdobia, mám aj obľúbené kúsky v šatníku práve na toto obdobie. Dnes vám ukážem moje najviac nosené, využívané a obľúbené topánky práve na jeseň!

Začala by som teniskami, ktoré som dostala minulý rok. Napriek tomu, že to nie je obuv, ktorú môžem jednoducho skombinovať, tak do školy k rifliam sú vhodné, som v nich vyššia ako v iných teniskách (verte, že my malí pozeráme aj na to) a najväčšia výhoda- sú pohodlné. Tieto Nike tenisky som objednala na Queens a prechodila som v nich aj celú minuloročnú zimu a preto ich odporúčam aj vám.

img_5983

Druhé topánočky môžete poznať už z predchádzajúcich článkov a sú jedny z mojich najnosenejších túto jeseň. Sú ľahké, pohodlné a znovu- sú vyššie, čiže sa šplhám na 165cm bez toho, aby ma boleli nohy,haha. No a pozrite na ne- jednoducho ich musíte milovať. Sú od značky Tamaris (z ktorej by som si najradšej kúpila všetky topánky) a objednávala som ich taktiež minulý rok zo Zootu. Ak rozmýšľate nad kúpou topánok tejto značky, tak vrelo odporúčam! 🙂

img_5988

Ďalšie dvoje topánky, ktoré vám ukážem nepatria medzi tie, ktoré by som nosila stále, no stále sú to moje srdcovky. Prvé, sivé členkové čižmičky značky Calvin Klein sú síce krásne, no nie veľmi pohodlné a práve preto neohrievajú moje nohy tak často. Druhé, bordové, veľmi podobné z obchodu C&A, no na opätku sú síce pohodlné, ale nenosím ich často práve kvôli ďalším, nasledujúcim topánkam, ktoré proste milujem. Napriek tomu si miesto v mojom článku určite zaslúžia.

img_5990

img_5992

A teraz traja najväčší favoriti. Vysoké čierne a naozaj veľmi pohodlné topánky značky Calvin Klein som si kúpila už minulý rok a už teraz viem, že ich vynosím ešte ďalšie jesene a zimy (to mi pripomenulo ako som v nich šla von s kamarátkou keď bola poľadovica, už nikdy viaac). Vyzerajú skvostne, sú teplé a je to kúsok, ktorý je trendy už pár rokov a ešte niekoľko rokov bude. Raz darmo, sú pýchou medzi mojimi topánkami, hah.

img_5994

Bledé, no veľmi podobné sú tieto značky S.Oliver, ktoré mi túto jeseň kúpil ocino v Rakúsku a hneď ma zaujal zips z vonkajšej strany topánok a napriek tomu, že môj šatník sa skladá z čiernej,sivej,tmavo-modrej a bordovej farby, tieto topánky si u mňa našli miesto rýchlo a rovnako tak sa hodia k mnohým mojim veciam. Aj vám sa vie ocino trafiť do vkusu? 🙂

img_5996

Posledné a bezkonkurenčne najviac nosené topánky, ktoré vám dnes ukážem sú tieto značky 5th Avenue, ktoré mi mamina kúpila minulý rok v Deichmanne. Súrne som potrebovala nízke jesenné členkové topánky a tieto čierne boli kúpa “z núdze cnosť” a stali sa z nich moje najobľúbenejšie topánky vôbec. Sú neskutočne pohodlné, teplé a dobre sa v nich šoféruje, haha.

img_5997

To je na dnes všetko a dúfam, že vám článok urobil aspoň z polovice takú radosť, akú mne robia tieto topánočky. Prajem vám krásny víkend! Ahojte. 🙂Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial