Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

RECENZIA- Dermacol 16h lip colour

RECENZIA- Dermacol 16h lip colour

Ahojte pri oficiálne prvej recenzii na mojom blogu. Dnes sa budem venovať značke Dermacol, konkrétne farbe na pery spolu s leskom v jednom, ktorý nám zaručuje dlhotrvajúcu výdrž na perách. Cena sa pohybuje okolo 9 eur. Doma mám konkrétne odtieň číslo 01 a 04.

img_6705

Obal: 

Balenie vyzerá úplne obyčajne ako každý druhý lesk v drogérii, no myslím, že stále to nie je nič vážne, čo by nás odradilo od kúpy. Aplikátor na nanášanie je taktiež fajn a nedá sa mu vytknúť vôbec nič. Nanáša sa jednoducho a zvládne to úplne každá z nás. Čo ma ale odpudzuje je strana lesku, ktorá je priesvitná a nie je možné zabrániť tomu, aby sa lesk nezafarbil. No to už môžete vidieť aj na fotkách.

img_6698

 

Postup:

Farbu na pery som si naniesla ako prvú. Je naozaj dobre pigmentovaná, rýchlo schne (rýchlejšie než by mala, preto je potrebné ju nanášať rýchlo) , no a bez  lesku je nenositeľná. Lepí, nedajú sa otvárať poriadne ústa, farba sa začína droliť a nevyzerá to vôbec dobre. No na to je tu druhý krok a to lesk, ktorý vysušovaniu zabraňuje, perám dodá lesk a zjemňuje. Myslím, že farba sa úplne nezhoduje s farbou, ktorú vytvorí na perách. Odtieň 04 je žiarivo červený s podtónom oranžovej, čiže sa vôbec nezhoduje s farbou na obale a preto by som odporučila kúpiť si vždy o jeden odtieň tmavší ako chcete. Napriek tomu bol môj prvý dojem pozitívny.

1

 

Výdrž:

Lesk zaručuje 16 hodinovú výdrž, no ja si to dovolím odhadnúť na takých 6-8 hodín. S leskom som jedla aj pila a naozaj sa mi neotláčal na šálke, farba sa po celú dobu nepohla mimo pier, no po pár hodinách mi zmizla farba zo stredu, začali sa tvoriť trhlinky na perách, ale to je už kvôli spomínanému jedlu a pití vody. Určite nevydrží celý deň, ale pokiaľ ho chcete zvoliť do školy alebo práce, tak je to tá správna voľba.

picmonkey-collage

888

Dojem:

Výhody: výdrž je fajn

neotláča sa na pohároch

vydrží aj po jedle (!!)

na perách je príjemný

Nevýhody: farba sa nie úplne zhoduje s farbou na obale

po cca 8 hodinách sa začne droliť

po pár hodinách začne miznúť zo stredu pier

ťažko sa dáva z pier dole

obal je nudný

Celkový dojem: pozitívny

img_6704

 

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial