Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Retro obsession

Retro obsession

Tiež sa občas hrabete v šatníku vašich rodičov? A tiež vám mamina potom nadáva aký bordel ste jej tam nechali? U mňa je to tak často, vždy si nájdem krásnu blúzku, skúšam, či mi nesadne mamin kabát alebo sako. Včera, keď som bola u starých rodičov, mamin šatník som vymenila za babkinu skriňu a hrabala som sa v starých vreciach plných oblečenia, ktoré nosila moja mamina a krstna za mladosti. Našla som ich šaty z maturít, sukne, kvôli ktorým šli až do Maďarska, rôzne zaujímavé a trendy úlovky, ktoré by našli miesto v obchodoch a šatníkoch aj dnes.

Samozrejme som neodišla s prázdnymi rukami a odniesla som si odtiaľ tri tašky oblečenia. Dnes vám ukážem aspoň niektoré z nich, ktoré si jednoducho musíte zamilovať.

Prvý z kúskov je krásna červeno-biela blúzka s veľkým golierom, ktorý úplne zbožňujem a niečo podobné zháňam už nejaký ten čas. Ak ste niekde niečo také videli, určite dajte vedieť! Tieto svetlé džínsy sú taktiež úlovok zo skrine a ruku na srdce, aj keď sú voľné, vyzerajú fakt dobre.

IMG_3615

IMG_3624

IMG_3626

IMG_3617

 

 

Ďalším kúskom je táto krátka tenká blúzka ku ktorej som si vzala aj kabelku, ktorú možno aj zaradím medzi zvyšok kabeliek v mojom šatníku. Je kvalitná, nie je zničená a retro nádych jej ešte dodáva na zaujímavosti.

IMG_3630

IMG_3631

IMG_3636

IMG_3632

IMG_3640

 

 

A pre dnešok poslednými kúskami sú biele čipkované tričko so sukňou, ktorá svojou dĺžkou zrovna nelichotí mojej postave, no veľmi sa mi páči. Je to príjemný letný outfit, ktorý na prvý pohľad vôbec nevyzerá ako z pred viac ako tridsiatich rokov.

IMG_3648

IMG_3663

IMG_3675Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial