Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

TIPS #2

TIPS #2

1. paletka očných tieňov Gabriella Salvete

A teraz niečo z beauty oblasti, pretože myslím, že tieto tiene si zaslúžia pozornosť. Kúpila som si paletku 10 očných tieňov 01 Rose od  českej značky Gabriella Salvete. Úprimne, vôbec som nevedela, že v 101 drogérie majú túto dekoratívnu kozmetiku a vyskúšala som ju len náhodne. Bola som milo prekvapená. Až tak, že sa dostali do tohto článku, hah.

Táto paletka sa skladá z 10 tieňov od jemnej béžovej cez ružovú až po tmavšie zemité farby. Nájdeme tam rovnako matné aj trblietavé odtiene. Druhý a siedmy sú síce trochu bledšie, nie tak dobré ako zvyšných osem, ale ostatné naozaj stoja za to. Sú krásne pigmentované, dlho vydržia a vyzerajú fakt dobre. Nepamätám si presnú cenu, no na internete sa pohybuje táto paletka do 9 eur.

Podľa mňa je ťažké nájsť kvalitné očné tiene v drogériách, ale tieto zostanú v TOP rebríčku ešte nejaký ten čas určite.

IMG_3701

IMG_3711

 

2. Penelope Douglas- Nádych

Knihu som dostala v škole na konci roka, ale až teraz som sa k nej dostala. Našťastie, dohnala som ten čas a prečítala ju za jeden deň. Vlastne preto, že sa od nej nedalo odtrhnúť. Nenávidím ľudí, ktorí mi povedia celý dej knihy a teraz to musím v stručnosti napísať aj ja. Ach. Napíšem iba kúsok.

Tate a Jared boli susedmi a od detstva najlepšími kamarátmi. Jared sa po lete na prázdninách u svojho otca  vrátil a celú strednú školu sa s Tate nerozprával, šíril o nej klebety a zosmiešňoval ju. Tate odišla na rok študovať do Paríža a keď sa vrátila plná nových zážitkov a skúseností , rozhodla sa, že Jaredovi všetko vráti. Nečakala však, že Jared sa zmení a povie jej dôvod, prečo sa k nej tak správal.

Hah, to som vám toho ešte veľmi veľa nenapísala. A ani nenapíšem. Nevýhodou knihy, teda aspoň pre mňa je to typické prostredie americkej strednej školy, no napriek tomu si ma knižka celkom získala.  Musíte mi len veriť, že stojí za to a dievčatá (myslím, že kniha je určená dospelým, no ja by som ju odporúčala skôr teenagerom) sa môžu na túto knižku tešiť. Enjoy! 🙂

 

IMG_1493

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial