Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

VEGAN challenge

VEGAN challenge

Ahojteee!

Tak, opäť po dlhšom čase vás vítam na mojom blogu! 🙂 Už končím s neustálymi sľubmi ako budú články častejšie, keďže vždy do toho niečo prišlo, nebola chuť alebo sa mi len nechcelo (lenivosť, hah). No tentokrát dúfam, že budete môcť vidieť výsledky a moje články vás budú baviť rovnako ako doteraz.

Pre mňa leto začalo práve dnes, po maturite, úspešných prijímačkách na vysokú školu a uvedomení si, že mám celé leto pred sebou. Máte nejaké plány na leto vy? Ja si plány nikdy nerobím, no určite sa chcem ísť pozrieť do Prahy toto leto. Nie som tak náročná, však? 🙂 No ak zamierim aj niekam ďalej, určite to budete vedieť medzi prvými!

Ako ste si určite všimli podľa názvu, áno, správne čítate, pokúsim sa jesť celý mesiac čisto vegánske potraviny. Prečo? Príde mi zaujímavé to skúsiť. Chcem vedieť ako sa budem cítiť, ktorá potravina mi bude ako prvá chýbať a v neposlednom rade- poskúšať konečne všetky tie chutne vyzerajúce jedlá, ktoré mám uložené na instagrame, haha. Počas mesiaca sa môžte tešiť hneď na niekoľko článkov a receptov, možno zúfalých zlyhaní, no a presne o mesiac na moje postrehy, možno rady. Takže prosím, prosím, prosím! Všetci vegani, čakám na vaše správy s receptami! Ja vám prajem všetkým krásne prázdniny a nezabudnite si zajtra prečítať nový článok, ktorý už pre vás chystám! 🙂2 thoughts on “VEGAN challenge”

  • Wow, znie to super! Myslím, že aj mne by sa takáto challange zišla na očistenie všetkého svinstva, ktoré do seba dávam. Ja by som tieto dni rada začala so sugar free na jeden mesiac, tak snáď to vyjde. 🙂 Držím palce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial