Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

What´s stopping you?

What´s stopping you?

Pamätám si, ako som písala svoj prvý článok sem na blog. Plná šťastia, radosti a predstavy ako zo mňa raz bude slávna spisovateľka, redaktorka pre módny časopis alebo jednoducho výborná blogerka! Po mojom prvom článku prišlo akurát tak veľa výsmechu od “kamarátov”, samozrejme nikdy nie do očí a v závere- choďte pozrieť na ten článok- bol naozaj dobrý!

Nikdy som ale kvôli tomu písať neprestala. Vlastne mi to bolo jedno, keďže som s tým bola spokojná ja. Bavilo ma to, bolo to vyjadrenie mňa, bol to môj malý denník. Jačala som radosťou, keď môj druhý článok dosiahol 10 zhliadnutí! A týchto 10 ľudí ma nakoplo písať ďalšie a ďalšie články, texty a pár z nich som tu aj zverejnila. Ja len, že robila som presne to, čo ma extrémne napĺňalo. Od 12tich rokov som si písala tajné denníky, rôzne blogy, na ktoré by som bohužiaľ teraz najradšej vedela heslo- áno, je tam mnoho fotiek mňa v strojčeku a vysmiatu jak lečo.

Práve som sa prihlásila na tento blog, ktorý si už druhý rok platím s nádejou, že možno mi konečne pôjde vyliať si opäť svoje srdiečko, hah! A šla som pozrieť opäť po roku štatistiky a prekvapilo ma, že niektoré články videlo cez 400 tisíc ľudí. Hah, môj sen bol, aby raz nejaký článok videlo 100 ľudí.  Premýšľam, čo sa zmenilo medzi mojou takmer 18 ročnou ja a mojou takmer 22 ročnou ja. Prečo som prestala písať (nie len na blog) a prečo som prestala fotiť. Prečo som sa prestala tak zaujímať o módu a prečo som prestala skúšať recepty, na ktoré sa doteraz na môj blog vraciam,haha.

Pred mesiacom som napísala článok na blog, ktorý som nepublikovala, pretože mi prišiel príliš osobný, príliš ja… no nie je práve toto cieľ k osobnému šťastiu a osobnému úspechu? Byť sám sebou? Robiť veci, ktoré NÁS robia šťastnými a robiť ich naplno? A tak, teraz o jednej ráno premýšľam v izbe, či som sa naozaj za tie roky našla alebo stratila. Prečo si myslíte, že ľudia prestávajú robiť aktivity, ktoré ich napĺňajú? Prečo napriek mnohým úspechom sa sústreďujú na jeden neúspech? Prečo mnoho talentovaných ľudí skončí pred cieľom? Chcem sa spýtať seba a aj teba: what´s stopping you?Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial