Follow me:

EMAIL
Facebook
Facebook
YouTube
PINTEREST
Instagram

Archív

Základy šatníka- košele

Základy šatníka- košele

Ahojtee!

Vitajte opäť na mojom blogu a tentokrát vás vítam pri novej sérii článkov a to základy šatníka!

Poznáme to takmer všetci. Plné skrine oblečenia, ktoré nemáme kde a ani kedy vynosiť, neskôr ideme na ďalší nákup a my urobíme opäť to isté. Kúpime si zbytočnosti, dáme za to veľa peňazí a zas nám to niekoľko rokov len leží v skrini. Sama mám tento problém. Šatník mám plný od vrchu až dole, občas ani neviem, čo všetko v ňom mám, no a pri upratovaní a triedení vecí sa sama poteším nejakému kúsku o ktorom som ani nevedela, že tam je. Poďme si spoločne ukázať dôležité kúsky oblečenia, ktoré nikdy nesklamú a kombinovať ich môžeme stále dokola a vždy vytvoria úplne iný look.

V prvej časti vám ukážem blúzky, ktoré by vo vašom šatníku nemali chýbať a vlastne jediné blúzky, ktoré aj skutočne potrebujete. V nasledujúcich článkoch, ktoré môžte čakať ďalšie piatky si postupne vytvoríme z daných kúskv aj jednoduché looky. Tak poďme na to!

IMG_7921

1. 

IMG_7927

Oooo, áno! Biela košeľa. Nevyhnutná pre mužov aj pre ženy. Hodí sa úplne k všetkému, k roztrhaným rifliam, k sukni aj k elegantným nohaviciam. Rovnako tak na večierok, do školy i do práce. Myslím, že ani jeden šatník sa bez nej nezaobíde, pretože biela košeľa zachráni v každej situácii. Táto moja je konkrétne z Nextu.

IMG_7925

2.

IMG_7929

IMG_7941Modré košele! Ja osobne vlastním hneď niekoľko- tmavé, svetlé a práve dnes vám ukážem tieto s pásikmi. Pásiky nepôsobia tak nútene ako na tričkách, dodá to outfitu hravosť a k modrým džínsom sedia ako uliate! Prvú košeľu mám z Mark&Spencer a svoju originalitu získala práve vďaka vrecku  iba na jednej strane a svojou dĺžkou. Je kratšia, čo pôsobí mladistvo a o môj bože (!) je veľmi pohodlná.

Druhú košeľu mám z Tommy Hilfiger a práve čierne pásiky pridávajú na jej elegancii. Hodí sa rovnako k čiernym džínsom ako aj čiernej sukni a spolu s opätkami budete vždy elegantné!

IMG_7934

IMG_7938

3.

IMG_7958

Čierna je základ. Základ nie len košieľ, ale každého jedného kúsku. Je v nej štipka elegancie a ženskosti. I keď som vám chcela najskôr ukázať čisto čiernu košeľu, rozhodla som sa s vami podeliť o túto z Promodu. Mám ju už takmer štyri roky a stále vyzerá božsky. Aplikácie na ramenách a koncoch rukávov ju robia nadčasovou a preto sa ani vy nebojte drobných experimentov, kde nie vždy musia byť ozdobou len topánky alebo kabelka.

IMG_7961

4.

IMG_7942

IMG_7954

A teraz kombinácia čiernej a bielej. Prvá, elegantnejšia blúzka, ktorú mám ešte z minulého roku je z LINDEXu. Neverili by ste, ako veľmi sa hodí k môjho svetlohnedému kabátu a práve preto som ju sem dnes zaradila. Vyvoláva vo mne akýsi pocit umenia. Je obyčajne čierna a biela, no žiadnou farbou ju nemožno pokaziť. Či ju skombinujete s čiernym, bledým alebo červeným kabátom, vždy vo vás look vyvolá úplne iné emócie. Och, toľko nadšenia z jednej blúzky!

Druhá blúzka je už viac-menej na každodenné, pohodlné nosenie do školy. Je elastická, príjemná a práve kvôli jej milým vzorom som ju sem zaradila.

IMG_7945

IMG_7950

5.

IMG_7967

A je tu posledná košeľa, ktorá by vo vašom šatníku nemala chýbať! A to viete aká? No tá vo vašej obľúbenej farbe! U mňa je to na oblečení tmavozelená a bordová. Tak, myslím, že k tejto už väčší popis netreba! Táto moja je z H&M.

IMG_7966

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial